Statystyka

  • Wszytkich: 2387192
  • W tym roku: 17785
  • W tym miesiącu: 17785
  • Dziś: 297
  • Online: 13

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


O Serwisie

Portal Stadninykoni.info.pl został utworzony przez firmę TRUSTNET, która dla celów promocji wypoczynku w siodle utworzyła odrębny dział zajmujący się tworzeniem turystycznego portalu informacyjnego z bazą dotyczącą szeroko rozumianej jazdy konnej oraz stadnin. Proponujemy umieszczenie Państwa obiektu w naszym centrum informacji znajdującym się na naszym serwisie: www.StadninykoniInfo.pl. W tym celu prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie elektronicznej ankiety.

W portalu StadninykoniInfo.pl znajdziecie Państwo informacje dotyczące stadnin, klubów jeździeckich, hodowli, aktywnego wypoczynku oraz gastronomi. Szukanie obiektu odbywa się według dowolnej kategorii tj. regionu (województwa), rodzaju świadczonych na miejscu usług czy ceny pobytu. Wszystkie oferty prezentowane na StadninykoniInfo.pl zawierają m.in. opis obiektu ze zdjęciami, możliwy kontakt adresowy i telefoniczny, cennik oraz opisy większych regionów i dodatkowych atrakcji czy zabytków.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach