Statystyka

  • Wszytkich: 2385593
  • W tym roku: 16186
  • W tym miesiącu: 16186
  • Dziś: 466
  • Online: 36

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


(lubuskie - Gorzów i Zielona Góra)

18

Stadnina Koni Pałac Mierzęcin

adres: Mierzęcin 1, 66-520 Dobiegniew
telefony: 95 76 12 211; 95 71 31 626
www: www.palacmierzecin.pl/
Data aktualizacji: 2014-11-04
Data dodania: 2014-11-04

Ceny jazdy (zł)

od:
35 zł

do:
40 zł

Odległości

Bankomat do 5 km
Stacja benzynowa do 5 km
Sklep do 5 km
Wypożyczalnia rowerów na miejscu
Szlaki turystyczne do 1 km
Gastronomia na miejscu
W naszej stadninie kursy jeździeckie
Udogodnienia w stadninie parkur

Opis: Stadnina Koni Pałac Mierzęcin

Stadnina znajdująca się na terenie Pałacu Mierzęcin powstała z myślą o pasjonatach jeździectwa i osobach, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w siodle. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora mogą zgłębić tajniki pracy z koniem i opanować oraz doskonalić swoje umiejętności. Nowoczesna ujeżdżalnia o wymiarach 60 x 40 m to doskonałe miejsce na poprawianie techniki jazdy. Z kolei konnym wyprawom w teren sprzyja malownicze otoczenie mierzęcińskiego majątku - rozległe obszary lasów, łąk i jezior oraz pobliskie ciekawe tory stiplowe. Zaciszna okolica gwarantuje spokojną jazdę i pełne korzystanie z uroków natury.


Różnorodność koni z naszej stadniny sprawia, że każdy jeździec znajdzie tu swojego ulubieńca. Cierpliwe, spokojne i doskonale przygotowane sprawdzają się w pracy z początkującymi. Natomiast ich energiczność i skoczność zaspokoi ambicje doświadczonych jeźdźców.


Oprócz jazd konnych proponujemy także zwiedzanie pięknych okolic Pałacu Mierzęcin bryczką oraz zimowe kuligi, które stanowią znakomite urozmaicenie zarówno pobytu, jak i organizowanych w Pałacu Mierzęcin uroczystości weselnych. Amatorom fotografowania koni w plenerze polecamy duże pastwisko w pobliżu Pałacu, gdzie od wiosny do jesieni można podziwiać całe stado w pełnej krasie.


 

Galeria: Stadnina Koni Pałac Mierzęcin

Lokalizacja: Stadnina Koni Pałac Mierzęcin

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach