Statystyka

  • Wszytkich: 2390258
  • W tym roku: 20851
  • W tym miesiącu: 20851
  • Dziś: 226
  • Online: 22

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


4 czerwca - Jeździeckie Obchody Święta Wolnej Polski Akcja

 

Z inicjatywy Polskiego Związku Jeździeckiego, 4 czerwca, w rocznicę 25-lecia wyborów do Senatu, zostanie przeprowadzona ogólnopolska akcja społeczna, mająca na celu promocję i popularyzację jeździectwa.

 

Powiązanie akcji ze Świętem Wolnej Polski ma za zadanie także przypomnienie Polakom o znaczeniu koni w historii i kulturze naszego kraju.

Akcja zostanie przeprowadzona na terenie całej Polski ze szczególnym zaangażowaniem sześciu miast: Warszawy, Poznania, Wrocławia, Sopotu, Olsztyna i Krakowa.

Na wskazanych placach i skwerach w małych i dużych miastach, 4 czerwca pojawią się konie. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w siodle lub zaprzęgu. Odbędą się przemarsze grup rekonstrukcyjnych, pokazy z udziałem koni, zawody towarzyskie, a Stada Ogierów i Stadniny Koni otworzą się na zwiedzających.

Jeździeckie Obchody Święta Wolności są jednocześnie wielką inauguracją programu Cała Polska Jeździ Konno, którego nadrzędnym celem jest promocja oraz rozwój jeździectwa i turystyki konnej w Polsce, jako jednych z głównych form aktywnego spędzania wolnego czasu przez Polaków. Obchody otwierają także cykl Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich miłośników i pasjonatów koni, którzy chcieliby wesprzeć lub dołączyć do akcji. Wymierną korzyścią przyłączenia się do akcji, będzie możliwość bezpłatnej reklamy i promocji usług w miejscach publicznych oraz możliwość zarobkowania w czasie trwania akcji.

Akcja koordynowana będzie centralnie przez Biuro Promocji Polskiego Związku Jeździeckiego (PZJ) oraz Polską Agencję Promocji Jeździectwa (PAPJ).

Więcej informacji na www.jgpwp.pl oraz na Facebooku wydarzenie: Jeździeckie Obchody Święta Wolności (https://www.facebook.com/events/299015980247672).

Kontakt:

Biuro Promocji Polskiego Związku Jeździeckiego: pr@pzj.pl

Polska Agencja Promocji Jeździectwa: biuro@papj.pl

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach