Statystyka

  • Wszytkich: 2386807
  • W tym roku: 17400
  • W tym miesiącu: 17400
  • Dziś: 388
  • Online: 19

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


Bomba w górę. 75. sezon na Służewcu ruszył z kopyta

Otwarcie sezonu wyścigowego na Służewcu w Warszawie - 19.04.2015. Po zimowej przerwie konie, dżokeje i ich miłośnicy powrócą na warszawski tor. 19 kwietnia , podczas inauguracji tegorocznego sezonu, odbędzie się 9 gonitw . Na publiczność czekać będzie wiele dodatkowych atrakcji.


Tor Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu to jeden z najpiękniejszych torów na świecie. Od kilkudziesięciu lat gromadzi w trakcie sezonu zarówno rzesze pokoleń warszawiaków, jak i turystów z kraju i z zagranicy.

Podczas tegorocznego sezonu zaplanowano 54 dni wyścigowe, w trakcie których rozegranych zostanie 467 gonitw. Od 19 kwietnia do późnej jesieni, w niemal każdą sobotę i niedzielę odbywać się będzie po 8-10 gonitw dziennie.

Do najciekawszych mitingów wyścigowych Sezonu 2015 zaliczyć należy: Otwarcie Sezonu (19 kwietnia), Nagrodę Rulera (17 maja), Nagrodę Derby (5 lipca), Nagrodę St. Leger (30 sierpnia) oraz Wielką Warszawską (27 września). Wydarzeniem sezonu będzie gonitwa o Nagrodę Ofira (31 maja), będąca finałem Światowej Konferencji Hodowców Koni Czystej Krwi Arabskiej, która odbędzie się w ostatni weekend maja w Warszawie.

Weekendowa wycieczka na służewiecki tor to znakomita okazja do spędzenia chwili z dala od wielkomiejskiego zgiełku, gdzie można odpocząć, a równocześnie przeżyć sportowe emocje związane z rywalizacją dżokejów i koni na torze.

 

 

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach