Statystyka

  • Wszytkich: 2395862
  • W tym roku: 26455
  • W tym miesiącu: 26455
  • Dziś: 4443
  • Online: 22

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


Hubertus w Ksanach

Myśliwi, jeźdźcy i leśnicy spotkają się w sobotę, 22 października w Stadninie Koni Arabskich „Wrzosy" w Ksanach, gdzie odbędzie się „Hubertus 2016". Gratką dla przybyłych będzie widowiskowa gonitwa za lisem oraz spektakularne pokazy konne.

 

Hubertus to wielkie święto jeźdźców i myśliwych. Wydarzenie promować ma łowieckie zwyczaje, popularyzować piękno przyrody oraz regionalne tradycje.

Wydarzenie w Stajni Koni Arabskich „Wrzosy" w Ksanach zainauguruje zbiórka uczestników o godzinie 11. W ramach hubertusowych atrakcji, ok. godziny 13, odbędzie się na ksańskich łąkach gonitwa za lisem. Miłośnicy koni będą mieli również niepowtarzalną okazję obejrzeć widowiskowe pokazy konne oraz zawody w skokach, a całość dopełni grill w towarzystwie koniarzy.

Szczegółowe informacje organizacyjne oraz dotyczące kosztu uczestnictwa w wydarzeniu jeźdźców, można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 793-900-329 lub na stronie internetowej www.skawrzosy.pl.

Organizatorem Hubertusa w Ksanach jest Stadnina Koni Arabskich „Wrzosy".

Źródło: www.wrota-swietokrzyskie.pl

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach